İzmir İlan Ver Ücretsiz İlan Sitesi İlan10da

13-09-2019 16:59:31

İzmir İlan Ver, İzmir Ücretsiz İlan Ver

Sahip olduğunuz menkul ya da gayrimenkullerin satışını yapmak ya da kiralamak istiyorsanız ilan10da.com olarak sizlere hizmet vermeye bu gün de devam ediyoruz. Sitemiz sayesinde paranız yanmaz, kaporanız boşa gitmez. Haciz, ipotek gibi işlemlerle uğraşmak durumunda kalmazsınız. Elinizde kalmasın anlayışı ile çıktığımız bu yolda, sayfamız üzerinden almış olduğunuz bir otobüs biletinin dahi yanmasını önlemek adına satışını gerçekleştirebilirsiniz. İzmir ilan ver konusunda sitemizde tüm ilanlarınız milyonlara ulaşıyor.

Hemen Başlayın

Kiralık ya da satılık menkul ya da gayrimenkul arayışında olanlara hizmet verdiğimiz sitemizi ziyaret eden kullanıcıların yaptıkları aramalarda ilk kriterleri muhakkak il olmaktadır. Örneğin bir daire satın almak istediğimizde arama çubuğuna “İzmir satılık daire” yazarak arama yaparız ve ilanlar listelenir. Siz de İzmir’da ikamet ediyorsanız ilanlarınızı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yayınlayabilir ve kalabalık bir kitleye ulaşabilirsiniz.

İlanlarınızı yayınlamak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekir. Daha sonra İzmir ilan ver bölümünde Yeni üye formunu doldurmanızla birlikte kayıtlı olan e-mail adresinize aktivasyon linki gönderilir. Bu linke tıklayarak e-posta adresi ve şifreniz ile sisteme giriş alarak ücretsiz olarak ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz ilan ver butonuna tıklamış olduğunuzda hangi kategoride işlem yapacağınız belirlenir. Örneğin bir araç satışı yapmak istiyorsanız araca ait bilgileri yazdıktan sonra sizden adres talep edilir.

Sitemiz üzerinden İzmir'da ücretsiz ilan vermek artık çok kolay Adres bilginizi İzmir olarak belirtmenizin ardından “İzmir araç” araması yapanlar kısa zaman içinde ilanınıza ulaşacaktır. Bu sebeple bilgileriniz doğru bir şekilde beyan etmelisiniz. İlanınız ile ilgilenen şahıslar sizleri aradığında taşınır ya da taşınmazın bilgilerinde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olduğunu fark ederse iletişiminizde problemler meydana gelebilir. Özellikle ikinci el araç ya da ev alışı ya da kiralama işlemi yapacak şahısların sizlere ulaşabilmesi için bilgilerinizin doğruluğunu teyit ediniz.Daha Fazla İlan Verin

Ücretsiz Vasıta İlanı Ver - İlan10da

Araba İlanı Ver Ücretsiz İlan Sitesi - İlan10da

Araba İlanı Ver Ücretsiz İlan Ver - İlan10da

Ankara Ücretsiz İlan Ver - İlan10da

Ücretsiz İlan Ver Türkiyenin İlan Platformu

İlan Ver Türkiyenin İlan Platformu

Yorumlar