İstanbul İlan Sitesi Ücretsiz İlan Ver - İlan10da

18-11-2019 16:57:53

İstanbul ilan sitesi olarak sitemize ücretsiz ilan vermek için ilan10da.com’da üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sayfamız da yer alan İlan ver linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan sayfa da ilanınız için uygun gördüğünüz en uygun üst ve alt kategorileri seçtikten sonra ‘Devam et’ linkini tıklayarak diğer bölümlere adım adım geçiş yapabileceksiniz. Bu kısımlarda;

  • İlanınız için başlık ve açıklama yazımı
  • Ürün detaylarıyla birlikte fiyat belirleme
  • Ürüne ait fotoğraf ya da video varsa onu ekleme
  • Teknik hizmet talebi ile birlikte ilanınızı ön plana taşıyacak olan doping seçenekleri belirleyerek ilanla alakalı seçenekleri belirleyebilirsiniz.
  • Ödeme tercih bilgilerini tercih etme

Bütün bu işlemler bittiğinde ilanınız yayına hazır duruma gelir. Bu yayına hazır olan ilanlar kontrol amaçlı olarak editörlerimiz tarafına ulaşır. Ücretsiz ilan verme Kuralları çerçevesinde incelendikten sonra en geç 2 saat için yayına alınmaktadır.

İstanbul İlan Sitesi Olarak İlanlarınızı Milyonlara ulaştırıyoruz!

Kiralık ya da satılık menkul ya da gayrimenkul arayışında olanlara hizmet verdiğimiz sitemizi ziyaret eden kullanıcıların yaptıkları aramalarda ilk kriterleri muhakkak il olmaktadır. Örneğin bir daire satın almak istediğimizde arama çubuğuna “İstanbul satılık daire” yazarak arama yaparız ve ilanlar listelenir. Siz de İstanbulda ikamet ediyorsanız ilanlarınızı sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yayınlayabilir ve kalabalık bir kitleye ulaşabilirsiniz.

İlanlarınızı yayınlamak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekir. Daha sonra İstanbul ilan ver sitesi bölümünde Yeni üye formunu doldurmanızla birlikte kayıtlı olan e-mail adresinize aktivasyon linki gönderilir. Bu linke tıklayarak e-posta adresi ve şifreniz ile sisteme giriş alarak ücretsiz olarak ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz. Ücretsiz ilan ver butonuna tıklamış olduğunuzda hangi kategoride işlem yapacağınız belirlenir. Örneğin bir araç satışı yapmak istiyorsanız araca ait bilgileri yazdıktan sonra sizden adres talep edilir.


Hemen ilan vermeye başlayın

Nasıl İlan Verebilirim?


Ücretsiz ilan verme kuralları çerçevesinde İstanbul ilan sitesi olarak ilan10da.com’da ilan vermek için uygun bir etkili bir metin hazırlamanız gerekir. Bunun için sitemizde yer alan bilgileri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Mülk, web reklamı, otomobil, istihdam gibi pek çok alanda ücretsiz ilan vermek için web sitemizden faydalanabilirsiniz


Yeni İlanlara Göz Atın

Ücretsiz Vasıta İlanı Ver - İlan10da

Araba İlanı Ver Ücretsiz İlan Sitesi - İlan10da

Araba İlanı Ver Ücretsiz İlan Ver - İlan10da

Ankara Ücretsiz İlan Ver - İlan10da

Ücretsiz İlan Ver Türkiye'nin İlan Platformu

İlan Ver Türkiyenin İlan Platformu

Bursa İlan Ver

İzmir İlan Ver

Yorumlar