250 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
1668

İlan Tarihi
02-08-2021

Kimden
Sahibinden

inan türk
Üyelik Tarihi : 02 Ağustos 2021
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçakğı Tespiti

Su kaçakları eski ya da yeni binaların birçoğunda ortaya çıkan tesisat sorunlarından birisidir. Eğer kısa zaman içerisinde çözülmezse konut sakinleri açısından büyük bir problem halini alır. Hasar gören gider borularından dışarı çıkan su, kesintisiz olarak akmaya devam eder. Bu nedenle tavanlar ve hatta duvarlar büyük ölçüde zarar görür. Mekân içerisinde rutubet kokusu ortaya çıkacağı gibi, duvar ve tavanın sararmasına da neden olur. Su kaçağı sorunu yaşayan kişilerin işinde uzman tesisat firmalarından destek alması gerekmektedir. İstanbul su kaçak tespiti firması müşterilerine sürekli olarak hizmet veren ve kesintisiz olarak çalışma gerçekleştiren adreslerden birisidir. Acıbadem

Günümüzde su kaçaklarını tespit etmek oldukça kolay bir işlemdir ve sorun kısa zamanda ortadan kaldırılır. Teknolojinin tesisat sektörüne girmiş olmasından önce, bu işlem daha zor ve uzun süreliydi. Çünkü çeşitli cihazlardan yardım alınmıyor ve bütün fayanslar kırılıyordu. Hasarlı boruya bu şekilde ulaşılması mümkün oluyordu. İşlem bazen gün içerisinde bitmediği için kişiler bununla uzun bir zaman uğraşmak zorunda kalıyorlardı. Ancak günümüzde bu durum tamamen değişti ve işlemlerin pratik şekilde tamamlanabilmesi mümkün hale gelmiş oldu.

su kaçak tespiti firması da cihaz kullanarak hizmet veren bir adrestir. Firmamızda çalışan personeller cihazlar konusunda önceden eğitim almış oldukları için işlem gerçekleştirirken
herhangi bir hata yapmazlar.Sahip oldukları tecrübeden ötürü soruna karşı nasıl bir
müdahale gerçekleştirilmesi gerektiğini bilirler. Böylece güvenle bizden destek alabilir ve
özellikle de acil işleriniz için bizimle irtibata geçerek arıza kaydı bırakabilirsiniz.
Firma personelimiz direk olarak adresinize gelerek çalışma gerçekleştirmeye başlar.
Gün içerisinde tamamlanan su kaçağı tespit çalışmalarından sonra kalıcı çözümler
elde etmeniz mümkün olacaktır.

İstanbul su kaçağı Tespiti

Tespiti firmamız ilk olarak cihazla kaçağın nerede oluştuğunu
tespit eder. Bunun için fayansların kırılması gerekmez. Akustik dinleme cihazları
bu konuda bize yardımcı olmaktadır. Kaçağın yeri tam olarak tespit edildikten
sonra, yalnızca hasarlı tesisat borusunun bulunduğu alan açılır. Daha sonra boru
çıkartılır ve yerine yenisi takılır. Yıllar boyunca tekrar aynı yerden kaçak sorunu
karşınıza çıkmayacaktır.

Acıbadem

Üsküdar SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eski ve yeni yapıların tümünde karşınıza çıkabilecek tesisat sorunlarından biri olan Su Kaçağı Tespiti için sizlere profesyonel kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla kaçak bulma hizmeti vermekteyiz. Her tür yapıda rastlanan bu sorunları basit yöntemlerle çözmek belki anlık olsada uzun vadede sizlere kesin çözümler sunmaz. Aynı yerden sürekli su sızıntısı ve kaçağı sorunu yaşamak istemiyorsanız işin uzmanından destek alınız. Antalya su kaçağı tespiti için sizlere her bölgede hizmetimiz bulunmaktadır. Su Kaçağı Neden Oluşur? Dairenizde yada binanızın çeşitli yerlerinde su kaçağı sorunu yaşayabilirsiniz. Bazen ufak çatlaklar oluşarak su sızıntısı şeklinde başlayan bu sorun kısa süre içerisinde kaçağa dönüşmektedir. Oluşma nedenlerine bakıldığında bir çok farklı sebep görülmektedir. Bunlardan en sık rastlananı tesisat boruların çeşitli tadilat ve onarım işlerinde darbe alması ve borunun çatlaması nedeni ile oluşmaktadır.

cihazEkipTesisat.com 05327657308

Bunun yanı sıra yanlış ve kalitesiz malzemeler bina ömrü ile beraber dayanamamakta ve zaman içerisinde yıpranmakta ve çatlamaktadır. tesisatlar için kullanmış olduğunuz malzemeler kaliteli olsada yanlış yapılan montajlar nedeni ile de zaman içerisinde sızıntı olabilmektedir. Hiç ummadığınız anda sizde su kaçağına maruz kalabilirsiniz. Yaşadığınız benzer sorunlarda uzmanından destek isteyiniz. Su Kaçağı tespitinde Cihaz Kullanımı Firmamız tesisat07.com sizlere her ilçede uzun zamandır Su kaçağı tespiti üzerine hizmet vermektedir. Eski tip yöntem ve tekniklerin aksine firma personellerimiz her işinde önceliği özel cihazlarla işlem yapmaktan geçmektedir. Bu sayede işi şansa bırakmadan elimizle koymuş gibi su kaçağının yerini kesin ve nokta tespiti yaparak bulmaktayız. Bazen aynı anda bir çok noktada birden su kaçağı yaşanabilmektedir.

Burhaniye

Elimizdeki cihazlar sayesinde görüntülü olarak her nerede sızma ve kaçak varsa net olarak görebilmekteyiz. Görüntülü ve Kameralı Su kaçağı tespitinin yanı sıra ses dinleme yöntemi ilede su kaçağının yerini bulabilmekteyiz. Akustik dinleme dediğimiz bu yöntem ile oldukça derinlerde yaşanan sızmaları dahil bulabilmekteyiz. 7/24 Su kaçağı Tespit Öyle bir an gelirki yaşadığınız su kaçağı sorunu acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Gün içerisinde yaşayacağınız bu sorunda belki müdahale şansınız kolay iken akşam ve gece saatlerinde bu tür sorunlarda müdahale yapabilecek Tesisat Ustası bulmanız kolay olmayacaktır. Firmamız Antalya ve çevre ilçelerin tümünde sizlere 7/24 saat esassına dayalı hizmet sunabilmektedir. Bu sorunu yaşayan bina ve konut sahiplerinin mağdur olmaması adına hem uygun fiyatlarla hem kaliteli profesyonel hizmetlerle hemde 7/24 hizmet ayrıcalığı ile hizmet vermekteyiz.


208 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar